Přístupové a docházkové systémy

Docházkový systém Vám umožní monitorovat příchody a odchody zaměstnanců na pracoviště. Identifikace osoby probíhá na terminálu u vstupu, otiskem prstu, čipem v klíčence nebo čipovou kartou.

Vedení firmy tak získá dokonalý přehled o skutečné době strávené zaměstnanci na pracovišti, o jejich odchodech v rámci pracovní doby, přestávkách a přesčasech.

Docházkový systém, neboli elektronické píchačky, lze propojit s přístupovým systémem, který slouží k nastavení přístupu osob do prostor v rámci objektu.

Databázi docházkového systému lze exportovat do účetních systémů a použít jako podklady pro výpočet mezd. Ovládání systému v češtině je velice jednoduché a pohodlné. Systém podporuje síťovou komunikaci se SW na Vašem PC.

Pomocí přístupového systému můžete vybraným zaměstnancům povolit nebo zakázat přístup do jednotlivých prostor podniku, např. sklad, kanceláře a výroba. Zajistíte tak, že se nepovolané osoby nebudou pohybovat tam, kde nemají. Čtečky mohou být zabudovány do standardních vypínačů. Možná je také kontrola vjezdu vozidel, ovládání závor a turniketů.

Pro nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.